Menu

Vestavěné skříně

Vlastní styl vestavěné skříňe

Stále větší modernizace bytů a jiných prostorů nutí hledat praktičtější, levnější, ale především „na míru šitý“ způsob využití prostoru, kterým jsou vestavěné skříně. Vestavěné skříně na míru se skládají ze dvou hlavních částí. První částí jsou svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém, který je uzpůsoben prostoru přímo na míru. S posuvnými dveřmi získáte téměř ve všech místech prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a v neposlední řadě také designovým kouskem interiéru.

Vestavěné skříně - každodenní komfort

Každá pracovna, knihovna nebo šatne potřebuje místo na ukládání velkého množství věcí. Vestavěná skříň Vám umožní uložit vaše knihy, CD, sklo, dokumenty, sběratelské objekty, oblečení… Vše bude řádně a přehledně uloženo na viditelném, před prachem chráněném a bezpečném místě ve vitríně v knihovně nebo šatně. Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí. Problémem nejsou ani „mrtvá místa“ – kouty, zkosené stropy a výklenky, které bezezbytku využijete.

Moderní vestavěné skříně na míru dokonale využijí každý prostor. Vestavěné skříně umí skvěle vyřešit nedostatek úložných prostor a využít i sebemenšího a zdánlivě nepoužitelného prostoru.

Uspořádání vestavěné skříně

Vestavěné skříně dovedou kopírovat stěny až do stropu, využít každé volné místečko. Je šikovné hledat v interiéru hluchý prostor (nevyužité konce úzkých chodeb) a zabudovat do nich skříň.

více

Posuvné dveře vestavných skříní

Inovativní řešení dveřních křídel ASTIN umožňuje instalaci individuálních posuvných dveří v každém podkroví, šatně a členitém interiéru.

více

Jak probíhá realizace vestavěné skříně

Díky našim zkušenostem s vestavěnými skříněmi na míru si můžete být jisti precizním a kvalitním zpracováním a použitím kvalitních materiálů.

více


Design moderní vestavěné skříně

Potřebujete z jedné místnosti udělat dvě? Lepší řešení, než předělení posuvným systémem neexistuje. Předěly je možné namontovat na míru bez jakéhokoli zásahu v místnosti, jsou efektní, krásné a uspoří místo.

Vestavěnou skříň nemusíte chtít jen proto, že nabízí efektivní úložný prostor, může se stát také samostatnou, osobitou a harmonickou součástí Vašeho bytu nebo kanceláře a stát se tak dominantou a luxusním designovým kusem nábytku.

Vestavěná skříň se nám dokonale přizpůsobí

Vestavěné skříně si pochvaluje každý, kdo je má doma. S maximální efektivitou si poradí s každým prostorem, nerozhoduje sklon stěn ani velikost místnosti. Úložný prostor je využit do posledního centimetru, a přitom vestavěná skříň v interiéru nikdy nepřekáží.

Vestavěná skříň je naprosto individuální záležitost, každá je svým způsobem originál. Je totiž navržena přesně na míru našemu interiéru, díky velkému výběru z mnoha materiálů, dekorů, výplní a rámů jí dáváme určitý styl, vzhled. Dokonale se umí přizpůsobit našim potřebám a není jako solitér zakoupený v obchodě. Tomu se naopak přizpůsobujeme my, protože doma pro něj hledáme vhodné místo.

Vestavěné skříně se hodí prakticky kamkoliv (ložnice, dětský pokoj, chodba, šatna), protože není problém je sladit s odstínem nábytku. Z tohoto důvodu je dobré přinést s sebou fotografii, lépe se pak vybírá materiál a kombinuje. Když si přesto nejsme jisti např. odstínem, bytové studio nám bez problému zapůjčí vzorek domů, kde hned zjistíme, zda je to pravé ořechové.

Odkazy